1
  • Bildir

BENDEN HOŞLANAN KIZA “GAYİM” YALANİ UYDURDUM

Evde çalışmadığım zamanlarda belediyenin açmış olduğu kütüphaneye giderim. Burada kantin bölümünde kahve, çay alırken karşılaştım onunla. Birkaç defa göz göze geldik, ve bir gün aynı masada ders çalıştık. Sohbeti kendisi açtı ve bana ismimi sordu. Biraz lafladik, onun sorularını cozmesine yardımcı oldum. Artık her sabah benimle aynı masada oturmaya özen gösterdi.

Bir gün Instagram kullanıp kullanmadığımı sordu. Belli ki çekiniyordu hesabımın kullanıcı adını istemeye. Ben direkt olarak verdim ona, beni takip etmeye başladı. Ama bir sorun vardi ortak arkadaşımız Yahya’ydi. Yahya benim en yakın arkadaşım, soyisimleri de aynı olunca iskillendim. Evet kaygım boşuna değildi, bu kız Yahya’nin kardeşiydi. Ve Yahya benim nasıl bir çapkın olduğumu bilir, hatta beni kardeşi ile ortak arkadaş olarak görse bile kızar bana. Neden çünkü kardeşiyle ilişki yaşayacağımdan korkar.

Direkt olarak kıza “abinin en yakın arkadaşıyım, biliyor muydun?” Dedim. Şaşırdı, yoksa her zaman o bahsedilen meşhur genzo sen misin diye sordu. Evet Yahya benden çok bahsetmiş ama fotomu göstermemiş. Aynı zamanda Yahya beni üstün insan gibi tanıtmış, ailesi daha beni tanımadan sevmiş kızın soylediklerine göre. Korkum giderek artmaya başladı. Araya mesafe koymaya başladım, ama ben kactikca o kovaliyordu. Bir gün mola verdiğim sırada yanıma geldi ve benden hoşlandığını söyledi. Son çare olarak gay olduğumu söyledim. İnanmadı, çünkü Yahya defalarca kız arkadaşlarımın olduğunu söylemiş.

Ben kimse bilmesin diye böyle kiz arkadaşlar ediniyorum dedim. Hiçbiri ile cinsel ilişki yaşamiyorum, tiksinirim dedim. Bir süre sonra ikna oldu ve hayal kırıklığına uğradı. Hatta hangi akla hizmet bilmiyorum ama Yahya’dan hoşlandığımı söyledim. İyice yıkıldı kız, o an bile yaptığım salakligin farkına vardım. Adamakıllı söylesene bizden olmaz diye, sen en yakın arkadaşımın kardeşisin. Ama yok illa atraksiyon olacak amk hayatında.

Yahya ile çektiğimiz fotolarda daha inandırıcı olsun diye yakinlasiyorum. Mesaj atıyor ironik ve kızgın şekilde “oo cok yakışıyorsunuz”. Yahya bir gün farketmiş kardeşiyle tanışık olduğumu. Kütüphanede soruları çözdürüyormusum, bir abi gibiymişim. Bu yüzden endiselenmedi. Ben de rahatladım sanıyordum. Ama öyle olmadı, o günden sonra her haftasonu üçümüz bir yerlerde oturmaya başladık. Yahya iki dk lavaboya gitsin hemen entrikalar başlıyor.

Beni tehdit ediyor gay olduğumu ve abimden hoşlandığını ona söylerim diye. Tabi ben de onu benden hoşlandığını söylerim diye tehdit ediyorum. Yahya masaya geliyor, ben sırf kışkırtmak için Yahya’nin bacağını okşayarak “ilahi Yahya sen adamı öldürürsün” diyorum, sinirli bir şekilde bakıyor bana. Hatta Yahya’nin görmeyeceği bir açıda onun kulak memesini yalıyor gibi yapıyorum. Kız iyice çıldırıyor. Şu an aramızda “Timur-Beyazid” ilişkisi var. Bu gidişle daha da kahrolmasi için Yahya’yi sikmem gerekecek.

0
2
1
0
0
0
BENDEN HOŞLANAN KIZA “GAYİM” YALANİ UYDURDUM
Yorumunuz 2 karakterden uzun olmalı.
Yugioh Kartları
    Yorumlar (3)
  • Popüler
  • Yeni
1
NiBYaCT3 yıl önce

Bence sen Yahya'ya birlikte kızı da al grup yapın. Herkes mutlu mesut yaşar gider.

+1
-1
  • Bildir
3
Hayalmest123 yıl önce

Neden olmasın

0
0
  • Bildir
7
ziyaciniz3 yıl önce

adamın kardeşiyle grup mu yapıcaklar yazık kafana

0
0
  • Bildir

Bu Kategoriden Diğer Ziyalar