1
  • Bildir

EVE KIZ ATARKEN ANNE VE BABAMA YAKALANDİM !!

Beyler benim hatunla düzenli bir cinsel ilişkimiz var. Her hafta 1-2 defa mutlaka sevisiriz. Fakat benim kız tutturmus ” ilişkiye heyecan lazım” diye. Şehrin en büyük AVM’sinde m² başına 5 adamın düştüğü yerde sana blowjob yapayim dedi kabul ettim. Yakalansak rezil olacaktık ama o kadar heyecan doluydu ki yine olsa yine kabul ederdim. Bir defasında da bulunduğumuz şehrin tarihi yer altı kentinde sex yapalım dedi hangi akla hizmet kabul ettim. Orada bekciye yakalandık, polise haber verecekti fakat 100 lira karşılığında hallettik bekçiyi.

Son zamanlarda da tutturmuş “sizin evde yapalım, gizlice beni eve al o adrenalini yaşamak istiyorum. Anne ve babanın bizi her an basma ihtimali bile beni heyecanlandırıyor”. İşte orda dur güzelim dedim. Hayatım biter amk, ailem öyle muhafazakar bir aile ki televizyonda öpüşme sahnesi çıkınca zamana karşı yarış baslar. Hatta bir defasında kumandayi bir türlü bulamayınca babam ani refleksle televizyona zidane gibi kafa atmıştı. Kafası kanlar içinde hastaneye kaldırılırken bile sedyede bir elini havaya kaldırarak William Wallace gibi “çocuklarım için” diye haykirmisti. Ben şimdi bu riski nasıl alayım amk kızı, dedim. İntihar bile daha az riskli. Baktım kız tehdit ediyor ayrılırım diye e ben de bir hatun bulmuşum kaçırır miyim? Mecburen kabul etmek durumunda kaldım.

Babam ve annem gün içinde sadece 45 dk evden ayrı kalırlar. Yani biz ne yapacaksak o 45 dk içinde yapmalıyız. Nitekim böyle oldu 45 dakikada salgiladigimiz adrenalini Ölüdeniz’de paraşüt turunda bile salgilamadik. Bir defasında kızı uğurlarken babam ve annem kapida yakaladı bizi. Hatun da elinde dergi ile gelmişti o gün anlam verememiştim. Meğer bu ihtimali bile düşünmüş. Hemen “bu dergiyi alarak löseve bağışta bulunmak ister misiniz?” Diye sordu. Ben de o anki şaşkınlıkla başımı sağa sola salladım. Annem ve babam kanmisti. Aa oğlum alalım işte baksana kaç yavrucak kurtulacak böylece dedi ve bağışta bulundu. Tam bir şeytan bu kız, ve ben de ona ozenmeliyim. Tıpkı onun gibi her ihtimali göz önünde bulundurmaliyim. Aklıma enfes bir fikir gelmişti.

Odama dev bir Brad Pitt posteri aldım, hem de yarı çıplak. Fight Club filmindeki pozu bilirsiniz, karın kasları ile adeta düşman catlatiyor. Sonra defalarca Amerikan veya İngiliz yetenek yarışmalarında yarı çıplak gösteri yapan seksi erkekleri izledim laptoptan. Hatta bunu tam anne ve babamın yanında açıp arada bir de sikime dokunarak yapıyordum. Veya televizyonda Keanu Reeves reisin filmi varsa, şu adama hastayım aşığım adeta buna diyordum. Bir süre sonra ailem iskillendi. Hatta kapı aralığından gizlice onları dinledim. Kız kardeşimin anneme “abim hiç iyi değil galiba eşcinsel” dediğini duydum. İşte planım başarılı olmuştu. Artık benim gay olduğumu sanıyorlardı. Birkaç gün sonra kız geldi. Fakat bu sefer ailem sadece 30 dk içinde evde olacaktı.

Acele ile işimizi halletmeye çalıştık ve kapının anahtarla açıldığını duyduk. Pazara gitmişler fakat bir trafik kazası sonucu pazarın etrafına güvenlik şeridi çekmişler bu yüzden bizimkiler eve dönmüş. Hatun delirdi, yok dolaba saklanayim yok yatağın altına… Ben de telaşlı gibi davranıyorum oysa gram tedirginlik yok içimde. Derken ailem odaya girdi, annem adeta Kürt düğünlerinde zılgıt çeken kadınlar gibi bağırdı. Babam gol kaçıran Burak Yılmaz gibi kafasını avuçlarının arasına aldı.

Açıklayabilirim, lütfen dedim.Babam “açıkla bakalım it oğlu it, ama önce hanimkizimiz üstünü giyip gitsin evden ” dedi. İnanamıyordum, her şey plana uygun gidiyordu. Hemen hatun üstünü giyip evi terketti. Beni aldılar karşılarına, annem ağlıyor babam gözünü kan çanağı bürümüş şekilde sinirli. Ağlayarak ” anne , ben erkeklerden hoşlanıyorum” dedim. Babam yıkıldı, annem artık haykırarak ağlıyordu. İste dedim ” bunu farkettigim an bir şirket ile anlaştım. Bu şirketin amaci eşcinsel insanları heteroseksüel yapmak. Bu yüzden bu kız buraya geliyordu ve beni kızlardan hoslanacak seviyeye getirmeye çalışıyordu. Şirket ile anlaşma bozuldu artık gelmeyecek sizin yüzünüzden” dedim ve hıçkıra hıçkıra ağladım.(homoseksüelligi bir yönelim sanacak kadar cahiller)

Babam yanıma yanasti ve kafamı göğsüne koyup sesi titrek şekilde ” tamam oğlum, siz bu seanslara devam edin biz annenle müsait bir zaman yaratırız” dedi. İçim içime sığmıyordu, planım başarılıydı. Ayrıca babam ” her ay hesabına 3000 TL atacağım bu seans ücretleri için, bu mevzu da aramızda kalsın” . Hem onları kandırmış hem de paralarına çökmüştüm. Hatun mu? Hatuna hiç söylemedim bunu. Dayak yedim onlardan, kizdilar bağırdılar falan dedim. İnandı o da. Halen de bize gelir ve 45 dk içinde yakalanmama yalanına devam ederim. Bu şeytana gerçek durumu anlatsam yeni heyecan arayışlarına girer o yüzden hiç bu riski alamam.

0
0
0
1
4
0
EVE KIZ ATARKEN ANNE VE BABAMA YAKALANDİM !!
Yorumunuz 2 karakterden uzun olmalı.
Yugioh Kartları
    Yorumlar (2)
  • Popüler
  • Yeni
2
orkhnix3 yıl önce

şeytan senin yanında yalan olur

+2
0
  • Bildir
2
szekikarakaya3 yıl önce

Şeytanı dize getirir peze.enk

+2
0
  • Bildir

Bu Kategoriden Diğer Ziyalar