Kocamı Nasıl Aldattım?

Öncelikle hepinize merhaba ismimi gizli tutmak istiyorum.Bugün sizlere kocamı canımı birtanemi nasıl aldattığımı anlatacağım.Maalesef kötü bir şekilde sonuçlandı hala haberi yok bunları yazarken gözlerim doluyor ancak ondan nefret etmemi engellemiyor hiç bir şey.

22 yaşımda kaçarak evlendik.Fakir köy okulunda okumuş bir nevi paçoz bir kızdım.Babam kahveden eve gelmez annem 5 kardeşimle ilgilenmekten kadınlığını unutmuştu. Ben ise küçücük odamda hayal kuran küçük kız. Kötülük çıkmazdı aklımdan en büyük hayalim bir gün elimden tutup beni bu fakirhaneden kurtaracak beyaz atlı prensimdi. Ne kardeşlerim umrumdaydı ne de ailem.

Onlar beni yalnız bırakmışlardı onlar bana kendi dünyamı kurma fırsatı vermişlerdi. Ne ailemle yediğim yemek zevk vermeye başladı ne de ailemin evi. Tek istediğim şey oradan uzaklaşmak ve özgürlüğün tadına bakmaktı. Çünkü en uzak gittiğim mesafe aşağı mahallenin bakkalıydı.Herkesden uzaklaşmış ve insanları küçük görmeye başlamıştım. Artık taş kalpli bir kız olmaya başlamıştım.

19 yaşımda hukuk fakültesini kazandım.Ailem beni oraya gönderemeyeceklerini söylediklerinde artık ağlamamak için kendime söz verdim.Güçlü bir kadın olacaktım.19 yaşımda ailemin tüm birikimini alıp evden kaçtım. İlk yaptığım şey harç paramı ödeyip şehirde ki kuzenimin yanına yerleşmek oldu. Ne kuzen ama ! Alkol ve uyuşturucu batağında kendi gözünü göremez olmuştu.

Üniversite 2 ye kadar idare ettim güçlü bir kadındım artık avukat olacaktım hayallerim ve ideallerim vardı. Derken bir akademisyen ile tanıştım ! Eşim olacak adam karşımda duruyordu ancak ailemin yanına götüremeyeeğim için ailemin yaş farkını sorun ettiğini söyleyip eşime kaçtım.

Tam 6 ay boyunca ot gibi bir hayatım oldu ne kadınlığımı hissedebiliyordum ne de romantik hisler. Sadece çok iyi bir adamdı.Ancak o da artık gözüme ezik sünepe gelmekteydi binlerce defa konuşmayı denedim olmadı. Diyeceksiniz neden evlendin. Onu elde etme hırsı idi. Kendime verdiğim sözü hatırladım gözleri doldu anak ağlamadım.Gittim o geceden sonra tanımadığım insanlarla tanıştım flörtleştim hatta ilişkiye girdim.Ancak hırsım gözümü kör etmişti artık kendime engel olamıyordum. Artık mutlu olamadığımı fark ettim.

0
1
0
0
3
0
Kocamı Nasıl Aldattım?
Yorumunuz 2 karakterden uzun olmalı.
Yugioh Kartları
    Yorumlar (4)
  • Popüler
  • Yeni
1
kaantemiz3 yıl önce

Biz buna orospuluk duygusu ağır basmış diyelim kısaca.

+1
0
  • Bildir
3
Hayalmest123 yıl önce

Abla gel snapte nude at kısa kes

0
0
  • Bildir
5
313 yıl önce

Akademisyene yazık olmuş...

0
0
  • Bildir
2
szekikarakaya3 yıl önce

Adamın ne suçu var namussuz

0
0
  • Bildir

Bu Kategoriden Diğer Ziyalar