1
  • Bildir

Köylü kızını mediamarkt’a g**türmek

heyecanla yaptığım aktivitedir köy yerinde yakalayıp arabaya bindirdiğim köylü kızıyla. onu köy yerinde yakalamıştım üzerinde basması, lastik ayakkabıları ve örgü yeleği vardı. ilk kez biniyordu sanırım arabaya. daha önce hiç bindin mi diye sordum. evet ama sadece el ve at arabasına diye cevap verdi cici köylü kızı.

bu sizin bindiğiniz vahşi arabalardan değildir dedim. tertemiz alman mühendislik harikasıdır. kliması, aynası, pencereleri bile vardır. sürmek için ehliyet adı verilen bir belge gerekir. güler yüzlü polis memurları da bazen bunu kontrol eder. sahip olmazsan yüzleri düşer dedim. heyecanlanmıştı. ayaklarını alkışlar gibi birbirine vurmaya başladı yanakları kızarmış köylü kızı.

müzik çalan şeyden de var mı diye sordu. televizyonda görmüş dombra çalarken. evet dedim radyodur ismi. her arabada bir tane olur. ses sistemi istersen parayladır. kapitalizm ödeme yapmayı gerektirir.

nereye gittiğimizi sordu ve sarıldım ona sıcacıktı. ahır kokusu sinmişti üstüne. sarıkız’ı sağarken tepiklenmişti ve yaralıydı sarmaladım yaralarından narin ve berrak köylü kızı. media markt’a gidiyoruz dedim. içinde her türlü radyoyu, televizyonu, kulaklığı bulabileceğin mağazadır.

bana daha önce hiç gitmediğini söyledi. sen köyde çok mu fakirdin diye sordum ve başını utangaçlıkla eğdi. utanma dedim media markt nedir bilir misin köylü kızı? dev bir mağazadır ve bizim için son model teknolojik ürünleri getirirler biz de alırız. içinde apple bilgisayarlar da olur istersen samsung.

yine ayaklarıyla alkışlamaya başladı sakin ol dedim bana çürük dişleriyle fındık kırmaya çalışan ağzı otlu peynir kokulu melek köylü kızı. altı üstü bir mağazadır gezilip bitecek ama sevgimiz sürecek. bakalım o vakte kadar seninle ne yapalım…

seni waikiki’ye götüreyim mi cennetten düşme köylü kızı? şehirde bir sürü giyim mağazası vardır ve basma, entari giymeyiz. giyim mağazaları bizim için aynı kıyafetten binlerce üretir ve biz de alır giyeriz. aynı görünsek de farklı olduğumuzu düşünürüz. şehirde giyim kuşam çok kolaydır. kıyafetin yırtılınca örmeye uğraşmaz hazırını alırsın hatta aynısının farklı rengini de alırsın dedim.

etiketinin üzerinden giydiğim şeylerin malzemesinde neler olduğuna bakabiliyorduk. pamuk vardı güldü. 80 derecede yıkanması gerekiyormuş. köy yerinde leğenlere kaynak su doldurup elde yıkarlarmış canım köylü kızları. derecesini ayarlayamazlarmış.

media markt’a girdiğimizde küçük dilini yuttu. köyde gördüğü tek teknolojik alet tüplü 55 ekran televizyonları olan cici köylü kızı bu dev teknoloji mağazasında büyülenmişti. ona telefonları denettim iphone vardı, sonra xiaomi. evde sadece ev telefonu varmış. dokunmatiğini anlayamadı ve ona gösterdim.

sonra bir sennheiser kulaklığı kafasına geçirip müzik açtım. korktu. sonra hoşuna gitti ve kikirdemeye başladı tüm masumiyetiyle. o güldükçe sarılasım geliyordu bu masum güzelliğe. ama ilk defa takıyordu bu kulaklığı. başı ağrıyor diye çıkardı. hediye etmek istedim ona bu teknoloji harikası alman markasını. o da bana halis tereyağı verdi. şehirdekiler margarinden farksızdı teşekkürler köylü kızı.

tekrar arabaya bindirdim ve yorgun olduğunu anlayınca bir gece bende kalmasını istedim.

yorgunluktan kendimi direkt yatağa attım. köylü kızına da alıştığı gibi yer yatağı yaptım. sabah uyandığımda ise korkunç bir manzarayla karşılaştım. köylü kızı benden gizli şehir imkanlarının sağladığı alman teknolojisi sennheiserlarını takıp köy türküleri açmış. hassas vücudu bu radyasyona dayanamamış. bu ona ağır gelmiş ve ölmüş elinde waikikiden alınma yeni eteğiyle.

kapitalist düzene ayak uyduramamış bir peri kızımsı melekti o.

0
0
0
0
0
0
Köylü kızını mediamarkt’a g**türmek
Yorumunuz 2 karakterden uzun olmalı.
Yugioh Kartları
    Yorumlar (0)
  • Popüler
  • Yeni
Henüz yorum veya yapılmamış. Neden inanmış gibi yapmıyorsun?

Bu Kategoriden Diğer Ziyalar