1
  • Bildir

Lisede kıçımın kamuya açılması

Olay 4 sene önce yaşandı o zaman lise 2’ye gidiyordum, okuduğum okul bildiğimiz meslek lisesi izinden giden bir Anadolu lisesiydi. Her zaman olduğu gibi sıradan bir teneffüstü. 40 dakika eziyetin ardından içimizdeki enerjiyi boşaltmamız lazımdı. Benim bulunduğum sınıf okulda en kötü anılan sınıflardandı musluğu kıran, cama tekme atan, sıraları üst üste dizen, müdüre çöp kovası fırlatan vs. kısacası her türlü devlete, millete zararı olan leş bir sınıf.

10 dakikalık teneffüs arasında arkadaşlarla sohbet muhabbet vs. ederken A.S isimli arkadaşla şakalaşmaya başladık, bu şakalaşma fiziki şakalaşmaya döndü ben buna tekme atmaya çalışırken ayağımdan tuttu tabii altımda da kumaş pantolon vardı. A.S isimli zat ayağımı tutup kaldırınca pantolon caart diye yırtıldı.

Ben o zamanlar beyaz külot giyiyordum, pantolon yırtılınca külot gözüktü hacıyatmaz da külottan bağımsızlığını ilan etti, anasını satayım rezillik seviyesi %100 üstüne üstlük sınıfta kızlarda var ve herkes bana gülüyor. Burada bitmedi pantolon yırtıldığı için bu arkadaş bana eşofmanını verdi, ancak burada da sorun şu ki ben ondan daha kiloluyum onun verdiği eşofmanı giyince hem kıçım hem de pantolon balığım değil kamuya bütün uluslara açıldı. Ben utancımdan yerin dibine giriyorum ders zili çaldı hoca geldi ama ben utancımdan ağlayacağım artık neyse hoca izin verdi gittim eşofmanın üstüne yırtık pantolonu giydim tek isteğim bir an önce eve gitmekti.

Okuldan çıktım eve gitmem gerek ancak ev ile okulumun arası 10 km kadar ve benim otobüse binmem gerek. Durağa vardım otobüs bekliyorum ancak kimsenin benim yırtık pantolonun altından eşofman giydiğimi görmemesi kıçımı duvara yasladım ve çantayla da malum bölgeyi kapattım. Biraz bekleyişten sonra otobüse bindim en arka havuzda bulunan koltuğa oturdum yine aynı şekil çantayla kapattım malum bölgeyi yırtık olduğu gözükmesin diye. Velhasıl kelam eve vardım pantolonu imha ettim ve bu yaşanan rezil günü günlüğüme yazdım ve şu an ise ağlayarak intikamımı alacağım günü bekliyorum.

0
0
0
2
0
0
Lisede kıçımın kamuya açılması
Yorumunuz 2 karakterden uzun olmalı.
Yugioh Kartları
    Yorumlar (1)
  • Popüler
  • Yeni
7
ziyaciniz3 yıl önce

Mezun olmadın mı, nası intikam alıcan

+2
0
  • Bildir

Bu Kategoriden Diğer Ziyalar