1
Tespit 2 sene
  • Bildir

Rahatlıkla sikebileceğiniz easy level kız özelliklerini yazıyorum

1- Babasından nefret eden/arası iyi olmayanlar. Babasından göremediği ilgiyi başka bir erkekten gördüklerinde köpeği olurlar.

2- Aileyi sorunları olan kızlar. Aile içinde yaşanan kavgalardan ve sorunlardan etkilenen kızların psikolojisi normal değildir bu yüzden bunları elde etmek çok kolaydır. Biraz teselli edin ve ilgi gösterin

3- Türk Alternatif Rock gruplarını dinleyenler. Evet şu yüzyüzeyken konuşuruz, son feci bisiklet, perdenin arkasındakiler gibi garip isimleri olanlar. Bunları hikayesinde paylaştıklarını gördüğünüz an yollayın dm den yarağınızı

4-Dinden uzak/ateist kızlar. Bunlara pek efora bile gerek yok dejenere bir ateistim floodunu okuyun soyunacaklardır zaten.

5- Metalci kızlar. Genelde zeytinli rock festivallerinde ağliyor olurlar bunlarla aynı ortamda bulunsanız rahatlıkla sikebilirsiniz.

6- Discord kullanan kız. Bunlar genelde erkek görmemiş asosyal şişko azgın kızlar olurlar götten almaya bile razıdırlar eğer memesinin arasındaki küflenmiş peynir aromalı ter kokusuna katlanacaksanız rahatlıkla silebilirsiniz ama benim damak zevkime uymuyor.

1
1
0
0
0
0
Rahatlıkla sikebileceğiniz easy level kız özelliklerini yazıyorum
Yorumunuz 2 karakterden uzun olmalı.
Yugioh Kartları
    Yorumlar (0)
  • Popüler
  • Yeni
Henüz yorum veya yapılmamış. Neden inanmış gibi yapmıyorsun?

Bu Kategoriden Diğer Ziyalar