İnternet kafe sahibine 200tl kitledim

Beyler bir anımı anlatmak istiyorum. Yaşım 12 falan. Bir kere ödev çıkartmam gerekiyordu yazıcıdan evde yazıcı yok diye annemle net kafeye gittik. Annem de rusyadan akrabalarla konuşmak için gelmişti benle.
İşte 1 saat açtırdık annem akrabalarla konuştu falan. Son 10 dakika kala hazırladım ödevi yazıçıdan çıkartıcam. Basıyom ekranda yazıcı hata verdi tarzı bir uyarı çıkıyor. Ne yapsam geçmiyor ayarlarla oynadım 20 kere bastım tuşa nafile. Neyse cafe sahibine söylemeye gittim. Bi baktım sahibi yok çırak oturuyor elinde de 10 tane kağıt. Meğersem o hata verirken arkadan yazıcıdan çıkıyomuş aslında.
Bunlar senin mi dedi evet ama 1 taneydi dedim titrek bir sesle. Çünkü bir tane yazdırmak 1 tl idi. Bende zaten para yok annem o bir sürü kağıdın parasını öder ama evde nasıl dayak yerim diye düşündüm o an.
Bu arada yazıcı da arkaplanda hala yeni kağıtlar çıkartıyor. Amk artık kaç kere tıkladıysam tuşa. Kel bi abi vardı dedi ki çırağa yazıcının fişini çek tekrar tak çünkü durduramıyoz yazıcıyı.
Eleman fişi çekti oh be dedim rahatladık 30 tane kağıt oldu o sırada herhalde.Sonra fişi tekrar taktı amk yazıcısı kaldığı yerden çıkartmaya devam ediyor. En son kartuş bitince yazıcı durdu. Allahtan çırak var da bize ödeyin lan kartuşun parasını demiyor. Çünkü maliyetten haberi yok.
Annem en son dedi ki bu a4 kağıdınin tanesi kaç para ise çıkarttığı kadar ödeyelim dedi. Çırak da içinden bana nasil sövüyor gözlerinden okudum. Tamam abla dedi tanesi 5 kruştan 40 kağıt 2 tl ödedik ve çıktık aq. Oraya tek gitmiş olsam fena dayak yemiştim. Kafenin sahibine de en az 200 tl kitlemiş oldum böylece bu da bir anımdır.

0
0
1
0
0
0
İnternet kafe sahibine 200tl kitledim
Yorumunuz 2 karakterden uzun olmalı.
Yugioh Kartları
    Yorumlar (0)
  • Popüler
  • Yeni
Henüz yorum veya yapılmamış. Neden inanmış gibi yapmıyorsun?

Bu Kategoriden Diğer Ziyalar